Новини

12.10.2015

Кубок Коледжу з футболу серед першокурсників

У четвер відбулися змагання «Кубок Коледжу з футболу серед першокурсників» присвячені Дню працівника освіти. Приймали участь чотири команди: МА-11 (спеціальності: «Експлуатація і ремонт геофізичної апаратури і обладнання», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»), Г-11 (спеціальність: «Пошук та розвідка геофізичними методами»), Т-11(спеціальність: «Буріння свердловин»), Р-11(спеціальність: «Пошук та розвідка геологічними методами»). 

За результатами змагань І місце виборола група Т-11, ІІ місце зайняла група Г-11, ІІІ місце дісталося групі МА-11, IV місце– Р-11.ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!

06.10.2015

День здоров'я

Сьогодні наші першокурники разом з викладачами побували на Лисій горі, де відзначили День здоров'я. Разом вони провели змагання з розкладання багаття та спортивні змагання, також зварили кулиш, запекли картоплю та її куштували. Фото додаються)))

22.09.2015

Святкування ювілею КГРТ

85 років з дня заснування відзначив наш коледж – Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київський геологорозвідувальний технікум). За ці роки коледжу вдалося підготувати високоякісні кадри фахівців, підібрати професійний викладацький склад.


12.08.2015

06.08.2015

Рейтингові списки та списки рекомендованих на основі ПЗСО за кошти державного бюджету

Рейтингові списки на основі ПЗСО
спеціальність "Прикладна екологія"
спеціальність"Пошук та розвідка геофізичними методами "
спеціальність "Буріння свердловин"

Списки рекомендованих до зарахування на основі ПЗСО
спеціальність "Прикладна екологія"
спеціальність"Пошук та розвідка геофізичними методами "
спеціальність "Буріння свердловин"

Новости 26 — 30 з 67
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець

Абітурієнту