Святкування ювілею КГРТ

22.09.2015

85 років з дня заснування відзначив наш коледж – Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київський геологорозвідувальний технікум). За ці роки коледжу вдалося підготувати високоякісні кадри фахівців, підібрати професійний викладацький склад.

У день святкування у КГРТ відбулося урочисте зібрання, на яке були запрошені  викладачі, студенти, випускники,  а також вельмишановні гості.

З нагоди ювілею, завітали до Коледжу ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Васильович Губерський, голова первинної профспілкової організації Володимир Федорович Цвих, директор ННІ «Інституту геології» Володимир Альбертович Михайлов, завідувач підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Валеріївна Ляшенко. Побажали подальшого успішного розвитку та вручили подяки викладачам і співробітникам Коледжу геологорозвідувальних технологій за сумлінну працю та вагомі досягнення. Згадали визначних викладачів КГРТ голова Державної служби геології та надр України Микола Олексійович Бояркін, заступник голови правління Спілки буровиків України Віталій Григорович Вітрик, директор Центральної геофізичної обсерваторії Олександр Олександрович Косовець, завідувач відділу «Геології корисних копалин» Інституту геологічних наук НАН України, д.г.-м.н., проф. Леонід Станіславович Галецький (випускник КГРТ 1953 року). Щирі слова подяки та привітання прозвучали від директора Коледжу геологорозвідувальних технологій Тетяни Юріївни Заверталюк.  Найкращі слова подяки та побажання прозвучали також від випускників КГРТ.

Продовжилося урочисте зібрання концертом, на якому виступили талановиті студенти Коледжу: Ситар Аліна, Ященко Анна, Пундик Вікторія. Привітання прозвучали від народного ансамблю української музики «Роксоланія», лауреатів міжнародних конкурсів Кириленка Микити та Наброй Анастасії. Енергійний «Свінг» та дивовижний танок «Рахівчанка» виконали учасники студії кафедри сучасної хореографії КНУКіМ і народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка».

Щиро вітаємо всіх з нашим 85-річним ювілеєм!!!!!