Науково-практична конференція "Стан та перспективи розвитку геологорозвідувальної галузі в Україні"

08.09.2016

8 вересня 2016 року
у Коледжі геологорозвідувальних технологій відбулась
науково-практична конференція
"Стан та перспективи розвитку геологорозвідувальної галузі в Україні"
.

Організатори:
Академія технологічних наук України, Спілка буровиків України, КНУ імен Тараса Шевченка. ІГН НАН України

Программа конференції

Вступне слово. (Гавриленко М.М., Михайлов В.А, Галицький Л.С.)

Стан та перспективи розвитку геологорозвідувальної галузі в Україні (Представник Держгеонадра України).

Про стан виконання рішень Пержанської наукової конференції від 23 - 24 жовтня 2014 року. Галецький Л.С- нач. відділу ІГН НАН України, професор, д.т.н.

Нова концепція інтенсифікації і оптимізації нафтогазовидобуку в Україні з урахуванням природного відновлювального процесу. А. І. Вдовиченко - голова правління Спілки буровиків України, акад. АТН України.

Наукове супроводження геологорозвідувальних робіт. І.М. Безродна - заступник директора з науково-педагогічної роботи ННІ "Інститут геолоії" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к. геол.н.

Проблеми геологорозвідки в компанії НАК «Надра України». О.С. Леонтієв - нач. управління НАК «Надра України».

Шляхи бурштину: польський досвід розвитку бурштинової галузі. О.О. Ремезова - старший науковий співробітник ІГННАНУ, професор, д.т.н.

Гідрогеологічний моніторінг під час спорудження та експлуатації нафтогазових свердловин. М. В. Малов- заступник голови правління Спілки буровиків України.

Нові методи зарізання додаткових стовбурів при відновлені свердловин. Є. Р. Мрозек - технічний директор ТОВ «Укрбурсервіс», академік УНГА, к .т. н.

Особливості організації державного геологічного контролю за геологічним вивченням і використанням надрами. Набок М. І. — заступник начальника Центральної територіальної геологічної інспекції.

Виробництво сучасного бурового обладнання на підприємстві ТОВ «Київський завод бурової техніки». Р.В. Бабіч - директор заводу.

Про наукові розробки ІСМ НАН України. В. П. Бондаренко - головний науковий фахівець ІСМ НАН України, член кор. НАНУ, професор, д.т.н.

Державна політика у сфері геологорозвідки та видобутку. ГЛ. Рябцев - заступник директора НТЦ «Психея», професор Нац. академії держуправління при Президентові України, доктор наук з державного управління.

Актуальні проблемні питання навчання студентів основам охорони праці - В. В. Лузан - викладач Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка