Новорічне свято та міжнародний день студента

25.01.2017

У Коледжі геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Новорічний концерт.  Усі номери створили в залі новорічну атмосферу і незважаючи на те, що навчання уже розпочалося, вони змогли повернути усіх в казку.

Прикрасою свята стали відомі хіти у виконанні талановитої студентської молоді. Чимало приємних емоцій і гарний настрій подарували ведучі концерту Ситар Аліна і Абу-Хадід Валід. Вокалом порадували зал харизматичний Жежук Кирило, запальна Ященко Анна, лірична Рахман Фабія, динамічний Курилов Арсен, вишуканий дует – Озенковський Євген та Небесний Дмитро, тріо майбутніх артистів Пилипенко Микола, Жежук Кирило, Озенковський Євген, яскравий Платов Ілля .

Кожен з учасників у своїх виступах торкнувся струн глядацької душі.

DSC_0861.JPGDSC_0859.JPG
DSC_0871.JPGDSC_0870.JPG