Зустріч з благодійним фондом "Таблеточки"

25.02.2017

В стінах нашого коледжу студенти не лише здобувають знання, необхідні для майбутньої професії, але й долучаються до суспільного життя. Так, в рамках виховної роботи, 23 лютого в коледжі відбулася зустріч студентів з представниками благодійного фонду „Таблеточки”.

Фонд захищає інтереси онкохворих дітей, допомагає сплачувати коштовні операції та ліки, забезпечує підопічні відділення лікарень якісним медичним обладненням, надає підтримку дітям та їх батькам під час лікування.

Одним із стратегічних напрямків роботи фонду є просвітницька діяльність, підвищення обізнаності в області онкологічних захворювань. На зустрічі були висвітлені питання про причини виникнення, способи лікування та профілактики ракових захворювань. Студенти отримали відповіді на свої запитання та поділилися особистим досвідом спілкування з хворими на рак.

Поінформованість про ті чи інші хвороби дозволяє уникнути хибних домислів, неуважності до свого здоров’я та вчасно звернутися за медичною допомогою у разі необхідності.