Ярмарки професій та вакансій «Будуємо кар'єру разом!»

01.10.2013

Дехто з дитинства знає, ким прагне стати у майбутньому, а когось це питання наздоганяє лише в старшій школі. Проте, як би воно не було, а вибір професії – це те, над чим замислюється кожен школяр 9 – 11 класу. Щоб полегшити цей вибір, Центри зайнятості України проводять ярмарки професій та вакансій.

Цієї осені команда Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідала багато міст Київської області – великих і малих, але скрізь їх чекали з відкритими дверима й серцями – адже ці зустрічі були не лише приємними, а й корисними. Ярмарок професій та вакансій – це шанс для кожного абітурієнта зробити крок у майбутнє, обравши для себе навчання в коледжі університету імені Тараса Шевченка.

На ярмарках ми допомагали школярам 9-х класів визначитися, ким вони хочуть стати і чого досягти у житті. Ми розповідали майбутнім студентам про коледж, його спеціальності, розкривали перспективи навчання, а також агітували стати студентами саме цього навчального закладу.

Звичайно, школярі міст і сіл Київської області були дуже здивовані тим, що їх запрошує на навчання університет. А хіба може бути по-іншому? Кожна здібна, розумна дитина, що має прагнення й бажання отримати вищу освіту за обраною спеціальністю, може стати студентом коледжу університету.

За три місяці команда КГРТ відвідала 22 населених пункти Київської області, таких як Біла Церква, Іванків, Тараща, Вишгород, Обухів, Ірпінь, Гостомель, Богуслав, Кагарлик тощо.

Нам залишається лише сподіватися, що ярмарки професій та вакансій «Будуємо кар’єру разом!» допомогли багатьом школярам визначитися зі своїм життєвим шляхом. Успіхів вам, майбутні студенти!