Вручення Свідоцтв вступникам коледжів Університету

03.07.2013

3 липня 2013 року на підготовчому відділенні сталася надзвичайна подія – уперше вручали Свідоцтва про нарахування додаткових рейтингових балів випускникам 9-х класів, абітурієнтам Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Від січня 2013 року цей навчальний заклад став структурним підрозділом Університету, тож слухачам підготовчого відділення, учням 9-х класів за рішенням Приймальної комісії додається 2 додаткових бали до рейтингової оцінки. Учорашні школярі можуть вступити до цього коледжа і здобути диплом молодшого спеціаліста за такими вкрай необхідними нашій державі спеціальностями, як: буріння свердловин, експлуатація і ремонт геофізичної апаратури й обладнання, пошук та розвідка геологічними методами, пошук та розвідка геофізичними методами тощо. 

Захід відбувся в навчальній аудиторії Головного (Червоного) корпусу. Тож сама подія – вручення Свідоцтв від Університету ім. Тараса Шевченка – і місце події, наблизило усвідомлення того, що ці вчорашні діти тепер – справжні абітурієнти Університету. 

Урочистості з цієї нагоди розпочала завідувач підготовчого відділення Ляшенко Ірина Валеріївна. Вона ще раз зазначила, що коледж запрошує на навчання здібну, професійно зорієнтовану молодь, яка своє життя хоче пов’язати з такими на цей час надзвичайно важливими професіями. Коледж сьогодні є цілком самодостатнім навчальним закладом, де навчальний процес спрямований на здобуття й використання знань для практичних цілей. Молодь по закінченні коледжу має можливість одразу же влаштуватися на роботу, утримувати себе і мати задоволення від праці, яка корисна людям і необхідна суспільству. 

Молодший спеціаліст – це перша сходинка вищої освіти в Україні, тож ті молоді люди, що схочуть в подальшому здобути фундаментальні, академічні знання, зосереджуватися на пошуку основних законів природи та світобудови, а потім захистити диплом та дисертацію, зробити свій внесок у науку, по закінченні коледжу можуть вступити на другий курс відповідних факультетів Університету на споріднені спеціальності. Тож Ляшенко І. В. окреслила абітурієнтам перспективу на найближчі роки і побажала їм успіхів у навчанні.  

Викладачі математики – Гонтар Надія Іванівна й української мови – Коваль Вікторія Василівна – прийшли підтримати своїх випускників. 

А потім відбулася чи не перша найголовніша подія в їхньому житті, яка, на нашу думку і наше бажання, стане першим кроком до вступу в найкращий вищий навчальний заклад країни: під дружні оплески друзів, батьків, родичів і вчителів слухачам урочисто вручили Свідоцтва. 

Після урочистостей на здобувачів додаткових балів та їх близьких чекала екскурсія до Зоологічного музею Університету, яка за змістом і формою нагадувала справжню університетську лекцію і надзвичайно вразила наших майбутніх студентів.

Абітурієнту