День відкритих дверей коледжів Університету

21.09.2013

   21 вересня 2013 року в актовій залі Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей коледжів Університету. 

  У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, декан геологічного факультету Володимир Михайлов, адміністрація і викладачі Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 


    Виступаючі ознайомили присутніх зі специфікою та перевагами навчання в Київському національному університеті та коледжах, деталізували положення Правил прийому, навели статистику вступу, а також надали інформацію про підготовче відділення Університету. 
   Завідувач підготовчого відділення Ірина Ляшенко докладно розповіла про навчання на підготовчому відділенні, яке здійснює підготовку абітурієнтів для вступу на спеціальності коледжів. 


 Адміністрація Коледжу геологорозвідувальних технологій (директор Безродний Д. А. та його заступник з виховної роботи Соколовська А. Б.) надала інформацію про процес навчання, спеціальності та спеціалізації, участь у олімпіадах, спартакіадах, художній самодіяльності студентів. У Житомирській області коледж має полігон, який використовується для досліджень в польових умовах та проведення різноманітних практичних завдань, а також є літнім табором для студентів коледжу. У коледжі є Музей мінералогії, який своїми експонатами нікого не залишить байдужим. 


  Провідний геофізик Української геологічної компанії Єнтін В. А. розповів про значення геології як науки та величезну її роль в житті кожної людини, адже всі жителі планети Земля безпосередньо пов’язані з природними геологічними явищами. «Отримавши знання з геології, ви будете твердо триматися на землі», – сказав Володимир Аркадійович. Як і всі виступи на заході, ця розповідь супроводжувалася презентацією про природні геофізичні феномени України, де в 3D форматі можна було побачити ці явища та зміни. 


   Доктор геологічних наук, професор, декан геологічного факультету Михайлов В. А. зазначив, як важко обрати професію до душі, але, ставши на правильний шлях, уже можна пливти з легкістю за течією. Об’єктом вивчення геології є вся Земля, 4,6 млрд. років вона змінювалася, а отже, скільки просторів для вивчення, скільки можливостей для досліджень, яке розмаїття! Україна входить до десятки країн з розвитку геологічних досліджень. Навчання студентів супроводжується цікавими практиками. 


    Батьки та абітурієнти мали змогу отримати відповіді на всі запитання, що їх цікавили. Сподіваємось, що інформація, яка була надана під час проведення Дня відкритих дверей, допоможе майбутнім студентам визначитися зі своїми подальшими професійними намірами.


Абітурієнту